O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego początku koncentruję się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Piszę, bowiem lubię, ale i dlatego, że pragnę rozwijać swój warsztat – przez co jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, oraz poniekąd krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić nieco przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy mamy różny punkt postrzegania oraz różne upodobania, więc zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem paru słów od siebie, nawet jeśli będą one krytykujące – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na start kilk tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dość bogaty w treść, dlatego wierzę, że każdy będzie mógł wyszukać tutaj coś dla siebie!